Sverige-Grepen

Extra ľahké a nezničiteľné švédske miestovacie vidly


Sverige-Grepen sú nové patentované miestovacie vidly navrhnuté a vyrobené v Švédsku. Špeciálne tvarované a odľahčené vidly umožňujú veľmi jednoduchú manipuláciu. Rukoväť je navrhnutá tak, aby umožňovala 4 spôsoby uchopenia, prakticky stabilizuje vidly, a tak účinne znižuje záťaž na lakte a ramená. Skvelé vlastnosti švédskych vidlí ešte viac umocňuje ergonomicky tvarovaná násada. Je vyrobená z eloxovaného hliníka a jej atypický ergonomický design napomáha pri práci správnemu držaniu tela.Hlavné výhody

• Ergonomicky vhodná pracovná poloha
• Unikátny dizajn rukoväte, násady aj vidlí
• Vhodné pre malých i veľkých ľudí
• Odolné voči veľmi nízkym aj vysokým teplotám
• Skracujú čas miestovania
• Majú jednu z najnižších hmotností na trhu, len 900 g
• Rapídne znižujú odpad z podstielky
• Široká využiteľnosť v stajni aj na záhrade
Skvelý tvar koša, ktorý značne zjednodušuje miestovanie 


Stáročia sa používali tradičné ťažké kovové vidly, ktoré pri zdĺhavej a náročnej práci spôsobovali nielen fyzické vypätie, ale aj následné bolesti chrbta, ramien a predlaktí. Moderná doba svojimi novými materiálmi umožnila vyvinúť nové ľahké, ergonomické vidly Sverige-Grepen™. Vidly a rukoväť sú vyrobené zo špeciálneho plastu a násada z eloxovaného hliníka, vďaka čomu sa stali jednými z najľahších miestovacích vidiel na trhu a sú prakticky nerozbitné. Celková hmotnosť vidiel sa tým výrazne zmenšila, a to len na 900g. Švédske vidly boli vyvinuté a vyrobené v Švédsku a sú prispôsobené švédskym extrémnym poveternostným podmienkam. Znesú vysoké teploty i treskúci mráz. 

Konštrukcia vidiel Sverige-Grepen™ skracuje dobu miestovania a minimalizuje zbytočnú spotrebu peliet, hoblín či pilín. Ergonomický tvar a váha vidiel umožňuje väčšiu stabilitu, takže väčšie množstvo hnoja, zostáva vo vidliach bez toho, aby sa zdali byť príliš ťažké. Pelety, hobliny či piliny potom prepadávajú veľmi účinne a rýchlo. Tým sa zefektívni doba aj kvalita miestovania.

Zlepšite kvalitu náradia a dbajte o vitalitu a zdravie Vás aj Vašich zamestnancov! Je to rozhodne omnoho rozumnejšie, než utrácať za drahé lieky!