Recenzie


Mariana Bobáková

Veľmi pekne sa Vám chcem poďakovať, odvtedy čo sme prešli zo slamy na Granofyt, kone si začali v noci ľahať, majú to mäkke a aj hniloby sa nám veľmi výrazne zlepšili... Boli ste so mnou trpezliví aj napriek mojim nekonečným telefonátom... Všetci boli ku mne milí a pekne my vysvetlili čo a ako.... a teraz, keď máme Granofyt už skoro 2 mesiace, vidím, že by som už nikdy nechcela slamu, je to bomba a krásne ušetríme. Hnojí sa to veľmi ľahko, menej hnoja... V skratke, ďakujeme, už nikdy nechceme slamu :-D Ostávame v kontakte a len odporúčam.SPOTREBITEĽSKÝ TEST NA EQUICHANNEL.CZ

Server Equichannel.cz vypracoval spotrebiteľský test, ktorý Vám určite pomôže v rozhodovaní a potvrdí Vám kvalitu našej podstieľky, tak smelo do čítania!


SKÚSENOSTI CHOVATEĽOV Z EQUICHANNEL.CZ

Ďalší článok zo serveru Equichannel.cz. Tentokrát zameraný na skúsenosti chovateľov s podstielkami Granofyt a Absorfyt. Nechajte sa inšpirovať inými chovateľmi, ktorý sú s našou podstielkou nadmieru spokojní!


INFORMATÍVNY ČLÁNOK NA EQUICHANNEL.CZ

Ešte jeden článok z pera redakcie serveru Equichannel.cz, ktorý Vás zoznámi s podstielkou Granofyt, jej výhodami či jej používaním.