Skúsenosti rakúskej fyzioterapeutky Angeliky Tambosi a jej klientov


Angelika Tambosi osobne

Všetkým týmto ľuďom som pomohla s ich koníkmi s pomocou a s podporou dobrého krmiva (Nova Equi) a ich dobrý zdravotný stav taktiež naďalej udržujeme vďaka výrobcom, a tým, ktorí sú toho názoru, že každý kôň má iné požiadavky na krmivo.
Ešte by som vyzdvihla, je to pravých 20 kg, a to nielen maximálne využitého % podielu, ale ešte k tomu v norme, čo bohužiaľ pri mnohých krmivách chýba. 

Ja sama používam pre všetky svoje kone krmivo NOVA EQUI a mám výborné výsledky:
• Môj starý Hannoverský parkúrový kôň (28 rokov), mal dlho problémy s hnačkami a neustále chudol, skúšali sme akékoľvek prikrmovanie a všetky možné lieky, nič nepomáhalo. Teraz dostáva krmivo NovaEqui Muscle, nemá žiadne hnačky a pekne priberá.

Skúsenosti jej klientov

• Vyskúšala som krmivo na svojom koni a zmena sa dostavila ihneď. Predovšetkým to kone žerú veľmi radi a k tomu ešte ušetríme na doplnkovom krmive, ktoré je nákladné a drahé. 
Belinda Bartik, Reitlehrerin am Norbertinum Tullnerbach

• Mám mladú kobylku, ktorá chodila vždy zapriahnutá a veľmi zle reagovala na povely, nevládala, lebo trpela dýchavičnosťou. S krmivom NovaEqui Herba bol problém po týždni vyriešený. Mám taktiež starého parkurového koňa, který mal vždy problémy s výmenou srsti, aj tu tiež toto krmivo pomohlo. 
Alice Wächter. Laab am Walde

• Mám v stajni 20 koní. Hlavne kone Andalúzske, ktoré potrebujú ľahko stráviteľné krmivo a príliš mnoho bielkovín a vyšší podiel energie v krmive je pre ne obtiažne stráviť. Krmivo NovaEqui je pre ne to pravé. So zníženým obsahom energie a bez obilnín sa dokonale hodí pre moje kone. 
Christian Ruczizka, Böheimkirchen

• Mám staršieho koňa, ktorého liečenie už veterinári vzdali, ale s pomocou Angeliky Tambosi a krmiva NovaEqui sme dosiahli to, že sa mu opäť dobre darí. Krmivo NovaEqui, ktoré mi doporučila, mu pomohlo a navzdory svojmu veku si tvorí opäť svalstvo. Ďakujem. 
Sabine Braun, Weyersdorf